Vzdelávanie

Rozvoj soft-skills v práci s mládežou

Vzdelávanie | Utorok, 12. Február 2019

Rôzne pracovné pozície v spoločnosti kladú rôzne požiadavky na schopnosti ľudí, a tým aj na príslušnú kombináciu mäkkých zručností.
Niektoré životné situácie si vyžadujú vysokú úroveň schopností viesť ľudí, delegovať pracovné úlohy či zvládať životné situácie pod tlakom.
Ak ťa téma zaujala a vieš ju využiť v praxi, toto školenie je určené pre teba. Školenie organizuje Iuventa - Slovenský inštitút mládeže.
Dátum: 8 – 10.3.2019 Viac informácii

Radicalization of Youth!? Causes and Prevention

Vzdelávanie | Streda, 16. Január 2019

UVENTA – Slovenský inštitút mládeže vás pozýva na medzinárodnú konferenciu pre výskum, prácu s mládežou a mládežnícku politiku!
Narastajúce sympatie mladých ľudí k radikálnym skupinám, ako aj obťažujúce prejavy netolerancie v online priestore sú čoraz znepokojujúcejšie, obzvlášť ak ich vnímame v kontexte politického diskurzu o migrácii, sociálnych právach či rodovej rovnosti. Zároveň môžeme sledovať čoraz otvorenejšie spochybňovanie hodnôt ľudských…

Viac informácii

Podpora mladých ľudí pri výbere povolania

Vzdelávanie | Streda, 16. Január 2019

Pozývame vás na akreditované dvojfázové vzdelávanie, pomocou ktorého účastníci rozšírením svojich vedomostí a kompetencií v oblasti kariérového poradenstva budú jedným z podporných subjektov pre mladých ľudí, ktorí majú problém s výberom povolania a plánovaním budúcnosti.
Organizátor vzdelávania: IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže
Termín školenia: 1.3. - 3.3.2019
Miesto prvého školenia: TN kraj

Viac informácii

Splnomocnenec vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti hľadá!

Vzdelávanie | Streda, 16. Január 2019

Chcete vidieť konkrétne výstupy nášho #NPParti? Zaujíma Vás, čo vzniklo z pilotných projektov, aké sú výsledky našich analýz?
Pomôžte nám ich pripraviť do finálnej podoby, v ktorej ich budeme prezentovať verejnej správe, mimovládkam či verejnosti!
Ak je participácia aj Vaša láska, máte skúsenosti s editovaním rôznych foriem výstupov a radi komunikujete, neváhajte sa nám ozvať!

Viac informácií nájdete na Viac informácii

Staň sa dobrovoľníkom

Vzdelávanie | Streda, 16. Január 2019

SÚRNE!!! Slovenský biatlonový zväz stále hľadá dobrovoľníkov a dobrovoľníčky nad 18 rokov. Máte možnosť zažiť jedinečnú atmosféru majstrovstiev sveta juniorov z pozície organizátora a to priamo na Slovensku. Pomoc sa zíde pri príprave tratí a areálu, aj počas jednotlivých súťaží a slávnostných ceremoniálov, či vo fan zóne. Prihlasujte sa čo najskôr na: gs@biathlon.sk alebo telefonicky na 0911/323 487 (alebo na pobis@firtech.sk,…

Viac informácii

Ľudské práva v práci s mládežou

Vzdelávanie | Piatok, 04. Január 2019

Pracujete s mládežou a chcete vniesť do svojej práce tému ľudských práv? Je pre vás oblasť ľudských práv málo prebádanou oblasťou ale cítite, že sa jej nemôžete vyhýbať? Chcete si byť istí, že Vaša každodenná prax má ľudskoprávny rozmer? Potom je toto školenie práve pre Vás!udské práva v práci s mládežou. Prezenčné školenie, ktoré ponúka základnú orientáciu v oblasti ľudských práv a výchove k ľudským právam prostredníctvom práce s mládežou.…

Viac informácii

Formela TeoPrax: školenie o neformálnom vzdelávaní

Vzdelávanie | Štvrtok, 13. December 2018

Toto medzinárodné školenie je zamerané na preskúmanie rozdielov medzi formálnym a neformálnym vzdelávaním mládeže. Školenie chce účastníkov pripraviť na to, ako správne používať neformálne vzdelávanie v praxi a tiež ako ho integrovať do projektov programu Erasmus+.
Miesto konania: Slovensko, Terchová
Termín: 25. 1. - 29. 1. 2019
Uzávierka prihlášok:
27. december 2018
Školitelia:
Monika Novosadová (ČR, Asociace pro podporu neformálního…

Viac informácii

Mládežnícke organizácie ONLINE

Vzdelávanie | Štvrtok, 06. December 2018

Ponúkate alebo hľadáte neformálne vzdelávanie? Využite Mapu aktívnych mládežníckych organizácií na">http://www.mladeznickeorganizacie.sk,"> http://www.mladeznickeorganizacie.sk, kde si môžete vyfiltrovať príležitosti podľa jednotlivých krajov a činností organizácií. Že tam ešte nie ste? Pridajte sa!

Viac informácii

Strana:  <  1 2 3 >

Vyber si svoje Informačné centrum mladých