Vzdelávanie

Podpora mladých ľudí pri výbere povolania

Vzdelávanie | Streda, 16. Január 2019

Pozývame vás na akreditované dvojfázové vzdelávanie, pomocou ktorého účastníci rozšírením svojich vedomostí a kompetencií v oblasti kariérového poradenstva budú jedným z podporných subjektov pre mladých ľudí, ktorí majú problém s výberom povolania a plánovaním budúcnosti.
Organizátor vzdelávania: IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže
Termín školenia: 1.3. - 3.3.2019
Miesto prvého školenia: TN kraj

Viac informácii

Splnomocnenec vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti hľadá!

Vzdelávanie | Streda, 16. Január 2019

Chcete vidieť konkrétne výstupy nášho #NPParti? Zaujíma Vás, čo vzniklo z pilotných projektov, aké sú výsledky našich analýz?
Pomôžte nám ich pripraviť do finálnej podoby, v ktorej ich budeme prezentovať verejnej správe, mimovládkam či verejnosti!
Ak je participácia aj Vaša láska, máte skúsenosti s editovaním rôznych foriem výstupov a radi komunikujete, neváhajte sa nám ozvať!

Viac informácií nájdete na Viac informácii

Staň sa dobrovoľníkom

Vzdelávanie | Streda, 16. Január 2019

SÚRNE!!! Slovenský biatlonový zväz stále hľadá dobrovoľníkov a dobrovoľníčky nad 18 rokov. Máte možnosť zažiť jedinečnú atmosféru majstrovstiev sveta juniorov z pozície organizátora a to priamo na Slovensku. Pomoc sa zíde pri príprave tratí a areálu, aj počas jednotlivých súťaží a slávnostných ceremoniálov, či vo fan zóne. Prihlasujte sa čo najskôr na: gs@biathlon.sk alebo telefonicky na 0911/323 487 (alebo na pobis@firtech.sk,…

Viac informácii

Ľudské práva v práci s mládežou

Vzdelávanie | Piatok, 04. Január 2019

Pracujete s mládežou a chcete vniesť do svojej práce tému ľudských práv? Je pre vás oblasť ľudských práv málo prebádanou oblasťou ale cítite, že sa jej nemôžete vyhýbať? Chcete si byť istí, že Vaša každodenná prax má ľudskoprávny rozmer? Potom je toto školenie práve pre Vás!udské práva v práci s mládežou. Prezenčné školenie, ktoré ponúka základnú orientáciu v oblasti ľudských práv a výchove k ľudským právam prostredníctvom práce s mládežou.…

Viac informácii

Formela TeoPrax: školenie o neformálnom vzdelávaní

Vzdelávanie | Štvrtok, 13. December 2018

Toto medzinárodné školenie je zamerané na preskúmanie rozdielov medzi formálnym a neformálnym vzdelávaním mládeže. Školenie chce účastníkov pripraviť na to, ako správne používať neformálne vzdelávanie v praxi a tiež ako ho integrovať do projektov programu Erasmus+.
Miesto konania: Slovensko, Terchová
Termín: 25. 1. - 29. 1. 2019
Uzávierka prihlášok:
27. december 2018
Školitelia:
Monika Novosadová (ČR, Asociace pro podporu neformálního…

Viac informácii

Mládežnícke organizácie ONLINE

Vzdelávanie | Štvrtok, 06. December 2018

Ponúkate alebo hľadáte neformálne vzdelávanie? Využite Mapu aktívnych mládežníckych organizácií na">http://www.mladeznickeorganizacie.sk,"> http://www.mladeznickeorganizacie.sk, kde si môžete vyfiltrovať príležitosti podľa jednotlivých krajov a činností organizácií. Že tam ešte nie ste? Pridajte sa!

Viac informácii

Máte záujem o medzinárodné školenie/tréning?

Vzdelávanie | Štvrtok, 06. December 2018

Láka vás možnosť vymeniť si skúsenosti s účastníkmi z ďalších európskych, či aj vzdialenejších krajín? Zaregistrujte sa na portáli SALTO-YOUTH a dostávajte pravidelne aktuálne ponuky medzinárodných školení. A nielen to - budete mať k dispozícii aj množstvo príručiek a nástrojov, ako robiť prácu s mládežou ešte kvalitnejšie.

Viac informácii

Strana:  <  1 2

Vyber si svoje Informačné centrum mladých