Novinky

Sleduj čo sa u nás deje, na čom pracujeme a s čím ti môžeme pomôcť

ZIPCeM po valnom zhromaždení

13.03.2019

Vo februári sa zišli členovia ZIPCeM na každoročnom valnom zhromaždení. Obsahom bolo hodnotenie i plánovanie, no i voľby do predsedníctva, ktoré sa tento rok sčasti zmenilo.

ZIPCeM má teda predsedníctvo v nasledovnom zložení: predsedníčkou zostala pani Elena Valenteje, tajomíčkou pani Marcela Lučanská. Podpredsedom ZIPCeM je pán Ladislav Kmeť, podpredsedníčkou pre medzinárodné vzťahy pani Vladimíra Matušíková, novou členkou predsedníctva sa stala pani Juliana Martinková, revízorom ZIPCeM zostáva pán Jozef Ristvej a čestnou členkou predsedníctva sa stala dlhoročná kolegyňa a mládežnícka pracovníčka Jozefína Štraussová.

Navzájom sme sa informovali o realizovaných i pripravovaných aktivitách jednotlivých členských organizácií a predbežne dohodli spoluprácu na nich. Za ZIPCeM sme informovali o podaných projektoch, na národnej i medzinárodnej úrovni, ktoré zahŕňajú mnoho užitočných aktivít pre všetkých členov.
Vyzvali sme všetkých k ešte intenzívnejšej komunikácii a spolupráci, vďaka čomu bude aj naša činnosť pre mladých ešte lepšia. Už teraz máme dohodnuté ďalšie termíny stretnutí, kedy medzi nami privítame aj ďalšie mládežnícke organizácie, ktoré majú záujem byť súčasťou siete ZIPCeM.

Jedno sa nám však potvrdilo určite. Nie sme len zoskupenie mládežníckych organizácií. Celé valné zhromaždenie prebiehalo, ostatne, ako vždy, v dobrej nálade a kamarátskej atmosfére, vďaka čomu sa nám spolu tak dobre funguje.

obrazok

Späť na novinky

Sme k tebe bližšie

Hľadaj náš profil na sociálnych sieťach