Novinky

Sleduj čo sa u nás deje, na čom pracujeme a s čím ti môžeme pomôcť

Využili šancu byť informovaní!

23.10.2019

V Novej menze Žilinskej univerzity sa 17.10.2019 konala mini konferencia s názvom Využi šancu byť informovaný!, ktorú organizovalo Združenie Informačných a poradenských centier mladých spolu so svojimi členskými organizáciami, Informačnými centrami mladých (ICM).

...čítať viac

Štartér – školenie pre tých, ktorým nie je jedno, kde a ako žijú

21.10.2019

Príďte 29. – 30. novembra 2019 do Košíc, v Hoteli Dália sa budeme neformálne vzdelávať. Rozprávať sa o tom, že mladí ľudia môžu meniť, zlepšovať podmienky vo svojich mestách a obciach a skúšať, ako na to. No a zistíte, že to skutočne nie je ťažké a už vôbec nie nemožné. Školenie je akreditované Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR, účastníci získajú osvedčenie o získaní príslušných kompetencií. Prihlasovanie:

...čítať viac

Využi šancu byť informovaný!

25.09.2019

Pod týmto názvom nájdete na sociálnej sieti Facebook stránku, kde svoje aktivity a ďalšie informácie pre mládež už viac ako 10 rokov prezentuje Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR (ZIPCeM) spolu so svojimi členskými organizáciami, pod označením ICM – Informačné centrum mladých.
Tento názov sa rozhodli preniesť aj do offline prostredia a tak ich už 17. októbra 2019, v čase 9.30 až 15.00, môžete stretnúť v Novej menze Žilinskej univerzity…

...čítať viac

Strana: « Prvá  <  3 4 5 6 7 >  Posledná »

Dobré informácie

hľadaj aj na sociálnych sieťach