Novinky

Sleduj čo sa u nás deje, na čom pracujeme a s čím ti môžeme pomôcť

V Topoľčanoch sa diskutovalo o potrebách mladých ľudí

25.10.2019

23. – 24. októbra 2019 sa v topoľčianskom Informačnom centre mladých stretla skupina študentov a dobrovoľníkov Informačného centra mladých, ktorí dva dni venovali hľadaniu riešení, ako zlepšiť svoje mesto. Zišli sa tu študenti Gymnázia, Strednej zdravotníckej školy a Strednej drevárskej školy v Topoľčanoch.
Naše pozvanie do diskusie prijala pani JUDr. Alexandra Gieciová, primátorka mesta, pán Juraj Želiska, zástupca primátorky mesta, pán Mgr. Lukáš Grežďo,…

...čítať viac

Využili šancu byť informovaní!

23.10.2019

V Novej menze Žilinskej univerzity sa 17.10.2019 konala mini konferencia s názvom Využi šancu byť informovaný!, ktorú organizovalo Združenie Informačných a poradenských centier mladých spolu so svojimi členskými organizáciami, Informačnými centrami mladých (ICM).

...čítať viac

Štartér – školenie pre tých, ktorým nie je jedno, kde a ako žijú

21.10.2019

Príďte 29. – 30. novembra 2019 do Košíc, v Hoteli Dália sa budeme neformálne vzdelávať. Rozprávať sa o tom, že mladí ľudia môžu meniť, zlepšovať podmienky vo svojich mestách a obciach a skúšať, ako na to. No a zistíte, že to skutočne nie je ťažké a už vôbec nie nemožné. Školenie je akreditované Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR, účastníci získajú osvedčenie o získaní príslušných kompetencií. Prihlasovanie:

...čítať viac

Strana:  <  1 2 3 4 >  Posledná »

Sme k tebe bližšie

Hľadaj náš profil na sociálnych sieťach