Novinky

Sleduj čo sa u nás deje, na čom pracujeme a s čím ti môžeme pomôcť

V Trenčianskom kraji sme sa zapojili do tvorby novej Stratégie SR pre mládež.

07.11.2019

Stratégia Slovenskej republiky pre mládež je jeden z nosných plánov v práci s mládežou u nás. Opiera sa o Stratégiu EÚ pre mládež, špecificky je však vytváraná pre podmienky na Slovensku. Jej hlavným zámerom ale je, aby bola dôveryhodná. Toto je možné dosiahnuť len vtedy, keď bude pripravená s ozajstným zapojením kľúčových hráčov, tých, ktorí prácu s mládežou vykonávajú dlhodobo a poctivo.
Tento dokument, ktorý primárne vychádza z dielne Odboru mládeže…

...čítať viac

V Topoľčanoch sa diskutovalo o potrebách mladých ľudí

25.10.2019

23. – 24. októbra 2019 sa v topoľčianskom Informačnom centre mladých stretla skupina študentov a dobrovoľníkov Informačného centra mladých, ktorí dva dni venovali hľadaniu riešení, ako zlepšiť svoje mesto. Zišli sa tu študenti Gymnázia, Strednej zdravotníckej školy a Strednej drevárskej školy v Topoľčanoch.
Naše pozvanie do diskusie prijala pani JUDr. Alexandra Gieciová, primátorka mesta, pán Juraj Želiska, zástupca primátorky mesta, pán Mgr. Lukáš Grežďo,…

...čítať viac

Využili šancu byť informovaní!

23.10.2019

V Novej menze Žilinskej univerzity sa 17.10.2019 konala mini konferencia s názvom Využi šancu byť informovaný!, ktorú organizovalo Združenie Informačných a poradenských centier mladých spolu so svojimi členskými organizáciami, Informačnými centrami mladých (ICM).

...čítať viac

Strana:  <  1 2 3 4 >  Posledná »

Sme k tebe bližšie

Hľadaj náš profil na sociálnych sieťach