Novinky

Sleduj čo sa u nás deje, na čom pracujeme a s čím ti môžeme pomôcť

Lingvo.info - jazyky ako na dlani

22.12.2014

V projekte lingvo.info sa zjednotili snahy lingvistov z celej Európy, ktorí vytvorili pre všetkých záujemcov rozmanitý a inovatívny jazykový nástroj. Bezplatná webstránka je dostupná až v 20 jazykoch a príťažlivou formou informuje o 28 jazykoch v Európe. Medzi deviatimi partnerami je aj Edukácia@Internet z Partizánskeho či Jazykovedný ústav Ľ. Štúra.

...čítať viac

Európska kampaň proti obchodovaniu s ľuďmi „Dve malé dievčatá“ už aj na Slovensku

27.11.2014

Na Britskej ambasáde v Bratislave bola 20.11.2014 oficiálne spustená európska kampaň „Dve malé dievčatá“, ktorá je zameraná na prevenciu v obchodovaní s ľuďmi. Táto ilegálna činnosť sa totiž stáva stále väčším fenoménom dnešnej doby, a žiaľ, má stúpajúci charakter. Do kampane sa zapája aj Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR (ZIPCeM) v rámci svojej preventívnej činnosti, ktorej sa venuje pri práci s mladými ľuďmi.

...čítať viac

Marker CS - Pracuj s mládežou ešte lepšie!

25.09.2014

Pripravuješ projekty, školenia, semináre, pracuješ s mladými ľuďmi… a cítiš, že sa musíš v niektorých veciach ešte zlepšiť? Chceš si byť istá/ý tým, čo sa mladí ľudia na tvojich aktivitách učia a vedieť, ako ich k učeniu doviesť? Tak školenie Marker CS je to pravé pre teba! Vlastne, to najlepšie.

...čítať viac

Strana: « Prvá  <  11 12 13 14 >

Sme k tebe bližšie

Hľadaj náš profil na sociálnych sieťach