Novinky

Sleduj čo sa u nás deje, na čom pracujeme a s čím ti môžeme pomôcť

Naše aktivity: Monitoring už zrealizovaných diskusných stretnutí v rokoch 2014 – 2015

29.05.2018

Pri aktivitách, ako sú tie naše, je dôležité vedieť, aký význam má ich realizovať, či sú vlastne pre mladých ľudí a ich okolie prínosom. Preto sme sa v rámci projektu Participácia nie je cudzi slovo snažili vypátrať dopad našich prvých aktivít tohto druhu, konkrétne z rokov 2014 - 2015. Vidíme posun nielen v mestách, ale aj v samotnej našej práci a najmä - v komunikácii s mladými ľuďmi a tvorcami politík - od vtedy až po dnes.

...čítať viac

Naše aktivity: Diskusné stretnutia “Vyjadri sa!”

02.05.2018

A opäť sme realizovali diskusné stretnutia pod názvom "Vyjadri sa!", s rovnakým konceptom a predsa iné, pretože v rokoch 2017 a 2018 je už na Slovensku toľko uvedomelých mladých ľudí, že oni sami nás oslovovali so zájmom o tieto aktivity v ich meste. Ich cieľom bolo dať o sebe vedieť tvorcom politík, v neformálnej atmosfére s nimi nadviazať komunikáciu a spoluprácu. A musíme uznať, že sa im to podarilo.

...čítať viac

Naše aktivity: Workshopy o komunikácii s mladými ľuďmi pre pracovníkov zo samosprávy

16.04.2018

Zámerom týchto workshopov bolo zistiť súčasný stav povedomia účastníkov o nástrojoch a metódach komunikácie s mladými ľuďmi a následne ich informovať a pokiaľ je to možné, aj im v krátkych ukážkach predstaviť efektívne metódy komunikácie a význam práce s mládežou vo vzťahu k mestu a samospráve.

...čítať viac

Strana: « Prvá  <  1 2 3 4 5 >  Posledná »

Sme k tebe bližšie

Hľadaj náš profil na sociálnych sieťach