Novinky

Sleduj čo sa u nás deje, na čom pracujeme a s čím ti môžeme pomôcť

Empower – No uznaj! Konferencia o prínosoch neformálneho vzdelávania nielen pre mladých ľudí

19.12.2019

Rok 2019 a jeho adventný čas sme strávili na konferencii Empower – No uznaj!, organizovanej organizáciou Iuventa – Slovenský inštitút mládeže, ktorá boola venovaná neformálnemu vzdelávaniu a jeho prínosom. Cez predstavenie neformálneho vzdelávania ako takého, cez príklady dobrej praxe až po oživenie ...čítať viac

Košický Štartér bol opäť inšpiratívny

02.12.2019

Koniec novembra sme opäť strávili s partiou mladých ľudí, ktorým záleží na dianí okolo seba. Do košického Hotela Dália prišli z celého východného Slovenska, ale aj zo Zvolena a Oravy.
Neformálne vzdelávanie je výborný spôsob, ako ľudí motivovať. A nám sa to opäť podarilo, smerom k občianskemu aktivizmu mladých ľudí.

...čítať viac

Vyjadri sa! Handlová

26.11.2019

V Dome kultúry v Handlovej sme sa 12. a 13. novembra 2019 stretli s mladými ľuďmi z troch základných škôl v meste. Diskutovať prišlo 26 účastníkov zo ZŠ na Školskej ulici, ZŠ na Morovnianskej ceste a ZŠ na Mierovom námestí.
Pozvanie na stretnutie s mladými prijal pán Radoslav Iždinský, viceprimátor mesta, poslanci mesta, pani Danica Baranovičová, pani Marcela Šimonová a pán Arpád Koszta a riaditeľka Domu kultúry, pani Jarmila Žišková.

...čítať viac

Strana: « Prvá  <  1 2 3 4 5 >  Posledná »

Dobré informácie

hľadaj aj na sociálnych sieťach