Práca v zahraničí

Pred odchodom si nezabudni overiť agentúru. Čo všetko potrebuješ? Čo všetko žiadať a ako sa nedať oklamať? Informácia ti môže ušetriť veľa starostí.

Čo znamená otvorenie pracovných trhov pre občanov SR?

obrazok Na portáli Profesia.sk sme pre vás našli zaujímavý článok, v ktorom sú zhrnuté všetky dôležité informácie o novootvorených pracovných trhoch v Rakúsku a Nemecku. Čo všetko teda potrebujete, čo dostanete a čo nie, proste veci, ktoré zaujímajú asi všetkých, ktorí hľadajú prácu práve v týchto krajinách.
Článok nájdete na tomto linku:
http://www.profesia.sk/cms/dokumenty-na-stranke/hladanie-prace/co-znamena-otvorenie-pracovnych-trhov-pre-obcanov-sr/43190

Chystáte sa za prácou do zahraničia?

obrazok Ste na tento krok dobre pripravení? Premysleli ste si, v ktorej krajine chcete pracovať? Máte dostatok informácií o pracovných podmienkach a podmienkach pobytu v jednotlivých krajinách?

Využite šancu byť informovaní a objednajte si u nás výbornú brožúrku pod názvom “Ozveme sa Vám...” Čo by ste mali vedieť, ak sa uchádzate o zamestnanie v inej krajine EHP.

Pracovať v zahraničí? Nech sa páči.

Nové skúsenosti, samostatnosť, veľa nových priateľov, zdokonalenie sa v cudzom jazyku, možnosť zarobiť si a mnoho iných vecí, zážitkov, ktoré očakávaš od práce „vonku“. Ponúkame pár možností a rád, ktoré sa ti môžu zísť pri rozhodovaní kam a ako ísť pracovať do zahraničia.

Strana:

Užitočné weby k téme a knižnica

Užitočné weby k téme Práca v zahraničí:

Informačné centrum mladých:www.icm.sk
Idex.sk - práca v zahraničí:www.idex.sk
Eures:www.eures.sk
Kariéra za hranicami:www.karierazahranicami.sk
Profesia.sk:www.profesia.sk
Exil:www.exil.sk
Xawax.cz:www.xawax.cz
Europe youth portal:www.europa.eu/youth
Aupair.com:www.aupair.com
Londýn.sk:www.londyn.sk
Universalaupiars.com:www.universalaupairs.com
Creerjet.sk:www.careerjet.sk
Prace-na-lodi.cz:www.prace-na-lodi.cz
AIESEC.sk:www.aiesec.sk
Careerjet.sk:www.careerjet.sk
Jooble.org:www.jooble.org

Vyber si svoje Informačné centrum mladých