Vzdelávanie

Projektový manažment v práci s mládežou - I. modul

Vzdelávanie | Streda, 13. Február 2019

Akreditovaný vzdelávací program pripravuje absolventov na samostatné riadenie projektov v prostredí neformálneho vzdelávania v práci s mládežou. Okrem technických (projektová logika, riadenie rizík, vzťahy so záujmovými skupinami, manažment zmien, meranie výkonnosti projektu, IT kolaboratívne nástroje) a sociálnych aspektov manažmentu (vedenie a motivácia tímov, komunikácia, vyjednávanie a leadership) sa zameriava na individuálne potreby účastníkov a na reflexiu ich…

Viac informácii

NaŠTARTUJ sa!

Vzdelávanie | Streda, 13. Február 2019

15. - 17. marca 2019, v Štúrove, vzdelávanie je akreditované MŠVVaŠ SR, organizátorom je ZIPCeM.
Náklady spojené so školením sú hradené z prostriedkov programu Erasmus+.
Prihláste sa DO 10.3.2019, cez FORMULÁR.

O čom bude školenie?
1. Prečo je dôležité, aby v meste spolu hovorili mladí ľudia a tí, ktorí rozhodujú…

Viac informácii

BOOST_naštartuj sa s LEAF AWARD!

Vzdelávanie | Utorok, 12. Február 2019

Milé stredoškoláčky a stredoškoláci,
milé ôsmačky a ôsmaci,
milé deviatačky a deviataci,
milé kolegyne a kolegovia
milí priatelia a kamaráti,
milé známe aj neznáme, milí známi aj neznámi!
Príďte 20.2.2019 do LEAF o 16:30! Čakajú vás pútavé príbehy. Dozviete sa ako viete projektami riešiť reálne problémy okolo vás, ako vyzerá dobrý a dotiahnutý projekt, že nezáleží na veku ani pohlaví ak chcete odštartovať svoj projekt…

Viac informácii

Rozvoj soft-skills v práci s mládežou

Vzdelávanie | Utorok, 12. Február 2019

Rôzne pracovné pozície v spoločnosti kladú rôzne požiadavky na schopnosti ľudí, a tým aj na príslušnú kombináciu mäkkých zručností.
Niektoré životné situácie si vyžadujú vysokú úroveň schopností viesť ľudí, delegovať pracovné úlohy či zvládať životné situácie pod tlakom.
Ak ťa téma zaujala a vieš ju využiť v praxi, toto školenie je určené pre teba. Školenie organizuje Iuventa - Slovenský inštitút mládeže.
Dátum: 8 – 10.3.2019 Viac informácii

Radicalization of Youth!? Causes and Prevention

Vzdelávanie | Streda, 16. Január 2019

UVENTA – Slovenský inštitút mládeže vás pozýva na medzinárodnú konferenciu pre výskum, prácu s mládežou a mládežnícku politiku!
Narastajúce sympatie mladých ľudí k radikálnym skupinám, ako aj obťažujúce prejavy netolerancie v online priestore sú čoraz znepokojujúcejšie, obzvlášť ak ich vnímame v kontexte politického diskurzu o migrácii, sociálnych právach či rodovej rovnosti. Zároveň môžeme sledovať čoraz otvorenejšie spochybňovanie hodnôt ľudských…

Viac informácii

Podpora mladých ľudí pri výbere povolania

Vzdelávanie | Streda, 16. Január 2019

Pozývame vás na akreditované dvojfázové vzdelávanie, pomocou ktorého účastníci rozšírením svojich vedomostí a kompetencií v oblasti kariérového poradenstva budú jedným z podporných subjektov pre mladých ľudí, ktorí majú problém s výberom povolania a plánovaním budúcnosti.
Organizátor vzdelávania: IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže
Termín školenia: 1.3. - 3.3.2019
Miesto prvého školenia: TN kraj

Viac informácii

Splnomocnenec vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti hľadá!

Vzdelávanie | Streda, 16. Január 2019

Chcete vidieť konkrétne výstupy nášho #NPParti? Zaujíma Vás, čo vzniklo z pilotných projektov, aké sú výsledky našich analýz?
Pomôžte nám ich pripraviť do finálnej podoby, v ktorej ich budeme prezentovať verejnej správe, mimovládkam či verejnosti!
Ak je participácia aj Vaša láska, máte skúsenosti s editovaním rôznych foriem výstupov a radi komunikujete, neváhajte sa nám ozvať!

Viac informácií nájdete na Viac informácii

Staň sa dobrovoľníkom

Vzdelávanie | Streda, 16. Január 2019

SÚRNE!!! Slovenský biatlonový zväz stále hľadá dobrovoľníkov a dobrovoľníčky nad 18 rokov. Máte možnosť zažiť jedinečnú atmosféru majstrovstiev sveta juniorov z pozície organizátora a to priamo na Slovensku. Pomoc sa zíde pri príprave tratí a areálu, aj počas jednotlivých súťaží a slávnostných ceremoniálov, či vo fan zóne. Prihlasujte sa čo najskôr na: gs@biathlon.sk alebo telefonicky na 0911/323 487 (alebo na pobis@firtech.sk,…

Viac informácii

Strana:  <  1 2 3 >

Vyber si svoje Informačné centrum mladých