Vzdelávanie

NaŠTARTUJ sa!

Vzdelávanie | Streda, 13. Február 2019

15. - 17. marca 2019, v Štúrove, vzdelávanie je akreditované MŠVVaŠ SR, organizátorom je ZIPCeM.
Náklady spojené so školením sú hradené z prostriedkov programu Erasmus+.
Prihláste sa DO 10.3.2019, cez FORMULÁR.

O čom bude školenie?
1. Prečo je dôležité, aby v meste spolu hovorili mladí ľudia a tí, ktorí rozhodujú…

Viac informácii

BOOST_naštartuj sa s LEAF AWARD!

Vzdelávanie | Utorok, 12. Február 2019

Milé stredoškoláčky a stredoškoláci,
milé ôsmačky a ôsmaci,
milé deviatačky a deviataci,
milé kolegyne a kolegovia
milí priatelia a kamaráti,
milé známe aj neznáme, milí známi aj neznámi!
Príďte 20.2.2019 do LEAF o 16:30! Čakajú vás pútavé príbehy. Dozviete sa ako viete projektami riešiť reálne problémy okolo vás, ako vyzerá dobrý a dotiahnutý projekt, že nezáleží na veku ani pohlaví ak chcete odštartovať svoj projekt…

Viac informácii

Rozvoj soft-skills v práci s mládežou

Vzdelávanie | Utorok, 12. Február 2019

Rôzne pracovné pozície v spoločnosti kladú rôzne požiadavky na schopnosti ľudí, a tým aj na príslušnú kombináciu mäkkých zručností.
Niektoré životné situácie si vyžadujú vysokú úroveň schopností viesť ľudí, delegovať pracovné úlohy či zvládať životné situácie pod tlakom.
Ak ťa téma zaujala a vieš ju využiť v praxi, toto školenie je určené pre teba. Školenie organizuje Iuventa - Slovenský inštitút mládeže.
Dátum: 8 – 10.3.2019 Viac informácii

Radicalization of Youth!? Causes and Prevention

Vzdelávanie | Streda, 16. Január 2019

UVENTA – Slovenský inštitút mládeže vás pozýva na medzinárodnú konferenciu pre výskum, prácu s mládežou a mládežnícku politiku!
Narastajúce sympatie mladých ľudí k radikálnym skupinám, ako aj obťažujúce prejavy netolerancie v online priestore sú čoraz znepokojujúcejšie, obzvlášť ak ich vnímame v kontexte politického diskurzu o migrácii, sociálnych právach či rodovej rovnosti. Zároveň môžeme sledovať čoraz otvorenejšie spochybňovanie hodnôt ľudských…

Viac informácii

Podpora mladých ľudí pri výbere povolania

Vzdelávanie | Streda, 16. Január 2019

Pozývame vás na akreditované dvojfázové vzdelávanie, pomocou ktorého účastníci rozšírením svojich vedomostí a kompetencií v oblasti kariérového poradenstva budú jedným z podporných subjektov pre mladých ľudí, ktorí majú problém s výberom povolania a plánovaním budúcnosti.
Organizátor vzdelávania: IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže
Termín školenia: 1.3. - 3.3.2019
Miesto prvého školenia: TN kraj

Viac informácii

Splnomocnenec vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti hľadá!

Vzdelávanie | Streda, 16. Január 2019

Chcete vidieť konkrétne výstupy nášho #NPParti? Zaujíma Vás, čo vzniklo z pilotných projektov, aké sú výsledky našich analýz?
Pomôžte nám ich pripraviť do finálnej podoby, v ktorej ich budeme prezentovať verejnej správe, mimovládkam či verejnosti!
Ak je participácia aj Vaša láska, máte skúsenosti s editovaním rôznych foriem výstupov a radi komunikujete, neváhajte sa nám ozvať!

Viac informácií nájdete na Viac informácii

Staň sa dobrovoľníkom

Vzdelávanie | Streda, 16. Január 2019

SÚRNE!!! Slovenský biatlonový zväz stále hľadá dobrovoľníkov a dobrovoľníčky nad 18 rokov. Máte možnosť zažiť jedinečnú atmosféru majstrovstiev sveta juniorov z pozície organizátora a to priamo na Slovensku. Pomoc sa zíde pri príprave tratí a areálu, aj počas jednotlivých súťaží a slávnostných ceremoniálov, či vo fan zóne. Prihlasujte sa čo najskôr na: gs@biathlon.sk alebo telefonicky na 0911/323 487 (alebo na pobis@firtech.sk,…

Viac informácii

Ľudské práva v práci s mládežou

Vzdelávanie | Piatok, 04. Január 2019

Pracujete s mládežou a chcete vniesť do svojej práce tému ľudských práv? Je pre vás oblasť ľudských práv málo prebádanou oblasťou ale cítite, že sa jej nemôžete vyhýbať? Chcete si byť istí, že Vaša každodenná prax má ľudskoprávny rozmer? Potom je toto školenie práve pre Vás!udské práva v práci s mládežou. Prezenčné školenie, ktoré ponúka základnú orientáciu v oblasti ľudských práv a výchove k ľudským právam prostredníctvom práce s mládežou.…

Viac informácii

Strana:  <  1 2 3 >

Vyber si svoje Informačné centrum mladých