S podporou ACF

S podporou Active citizen fund, v rámci témy Rozvoj organizácií občianskej spoločnosti, mapujeme potreby mladých ľudí a zlepšujeme poskytovanie inofrmačných a poradenských služieb pre mladých ľudí.

Aj toto potrebujeme: Zásady evidencie a archivácie z pohľadu legislatívy

28.09.2020

Aj mimovládne občianske organizácie podliehajú legislatíve vo vedení evidencie a archivácie potrebných dokumentov. Vzhľadom na to, že realizujeme rôzne typy projektov s rôznym typom dokumentov, rozpočtov, ponuku tohto školenia naše členské organizácie naozaj uvítali.

...čítať viac

Ako písať, aby nás čítali?

21.05.2020

To, že o sebe a svojich aktivitách píšeme, ešte neznamená, že to niekto číta. Akokoľvek nepríjemne to znie, v dnešnej „preinformovanej“ spoločnosti sa treba vedieť do pozornosti ľudí jednoducho prepísať. A zapísať. V tomto prípade hovoríme najmä o tých je to určené. Preto ďalším z radu školení, ktoré sme realizovali pre naše členské organizácie, bolo Ako písať, aby nás čítali. Lektorkami boli Zuza Fialová a Adela Tihláriková z PDCS.

...čítať viac

Ako sa predať? Marketing a mimovládky

17.05.2020

Snažíme sa. Plníme facebookové stránky, instagramy, píšeme o našich aktivitách aj o všetkom inom možnom. Máme svoje weby, vydávame publikácie, plagáty, píšeme pozvánky, informujeme. Ako to, že je náš marketing slabý a naša poznateľnosť nízka? Odpoveď asi pozná každý, kto pracuje v neziskovom sektore: chýbajú nám na to prostriedky a ľudia. Pohybujeme sa v medziach oprávnených nákladov a marketing nebýva významnou položkou v našich rozpočtoch. A to, že ak…

...čítať viac

Strana:  <  1 2 3 4 >

Dobré informácie

hľadaj aj na sociálnych sieťach