Novinky

Sleduj čo sa u nás deje, na čom pracujeme a s čím ti môžeme pomôcť

Majú mladí ľudia o dianie okolo seba záujem?

23.09.2020

Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR (ZIPCeM) sa od roku 2014 aktívne venuje podpore aktívneho občianstva a mládežníckej politiky. Svoje skúsenosti, postrehy a príklady dobrej praxe budú zdieľať na konferencii v žilinskom Palace Hoteli Polom už 1. októbra 2020, na ktorú vás týmto pozývame.

„Najľahší spôsob ako stratiť dôveru a úctu mladých, je dávať im nekonečné rady.“ povedal už Ernest Hemingway a preto sme sa rozhodli…

...čítať viac

Kampaň #TazkyDen otvára pre mladých ľudí tému pomoci v ťažkých chvíľach

16.09.2020

Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR (ZIPCeM) spúšťa od 15. septembra komunikačnú kampaň #TazkyDen zameranú na podporu prevencie a pomoci v oblasti duševného zdravia. Sústreďuje sa najmä na mladých ľudí a jej hlavným posolstvom je správa, že je úplne normálne vyhľadať pomoc, ak sa necítime dobre, ak máme „ťažké dni“.

...čítať viac

Pripravení pre život?

20.08.2020

Pýtame sa mladých ľudí: Ste pripravení pre život? Zariadite sa? Uživíte sa? Máte zručnosti, ktoré k tomu potrebujete? Zároveň nás zaujímajú aj názory pedagógov, pracovníkov s mládežou, personalistov a iných odborníkov, ktorí s mladými pracujú.

Dotazník pre mladých 13 - 30 rokov

...čítať viac

Strana:  1 2 3 >  Posledná »

Dobré informácie

hľadaj aj na sociálnych sieťach