Novinky

Sleduj čo sa u nás deje, na čom pracujeme a s čím ti môžeme pomôcť

Kam kráča participácia mladých ľudí na Slovensku?

20.10.2020

Na túto otázku sme sa snažili, aj spolu s našimi hosťami, hľadať odpoveď počas online konferencie, ktorú sme usporiadali cez platformu ZOOM 9. októbra 2020. Bola to virtuálna náhrada živej konferencie v Žiline, ktorú sme museli zrušiť len dva dni pred jej konaním.
Na začiatku sa účastníkom prihovorila predsedníčka Združenia Informačných a poradenských centier mladých v SR, pani Elena Valenteje, nasledovali naši dvaja hostia, naši ambasádori a aktívni mladí…

...čítať viac

Stihli sme to aj offline: Kam kráča participácia mladých ľudí?

12.10.2020

Vďaka zmierneným protipandemickým opatreniam, zvedavým mladým ľuďom a ich pedagógom, stihli sme 7. októbra 2020 na Gymnáziu Janka Jesenského v Bánovciach nad Bebravou mini konferenciu pre študentov štvrtého ročníka. Dozvedeli sa o tom, ako sú aktívni mladí ľudia v iných mestách a aké majú možnosti sa sami zapojiť, vo svojom meste, ale i kdekoľvek inde. Aktivít sa zúčastnilo 51 študentov, rozdelených do dvoch skupín.

Už niekoľko rokov pôsobia naše…

...čítať viac

Predstavujeme vám mládežníckych delegátov projektu Európsky dialóg s mládežou!

06.10.2020

V rámci VIII.cyklu Európskeho dialógu s mládežou prebehlo výberové konanie, v ktorom sme hľadali nových mládežníckych delegátov a mládežnícke delegátky. Od septembra 2020 až do konca roka 2021 budú mladých na Slovensku reprezentovať Aneta Migátová, Zuzana Hozlárová a Matúš Sukeľ, zoznámte sa!

Výberové konanie v aktuálnej situácii prebiehalo trochu inak, ako to bývalo zvykom. Namiesto osobných pohovorov sme sa museli spoľahnúť na moderné technológie,…

...čítať viac

Strana:  1 2 3 >  Posledná »

Dobré informácie

hľadaj aj na sociálnych sieťach