Novinky

Sleduj čo sa u nás deje, na čom pracujeme a s čím ti môžeme pomôcť

Ministerstvo školstva akreditovalo vzdelávací program „Štartér“

21.12.2015

Po úspešnej realizácii troch štartérov (Remata, Banská Bystrica a Košice) počas koordinovania aktivít štruktúrovaného dialógu sa Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR rozhodol pre jeho akreditáciu.

Štartér je úspešne akreditovaný!

...čítať viac

Tak ako? Chceme zmenu?

24.11.2015

Toto a veľa ďalších výziev bolo obsahom záverečnej konferencie k IV. cyklu štruktúrovaného dialógu „Chceme zmenu?“, ktorá sa konala v Trenčíne dňa 19. novembra 2015 na Úrade Trenčianskeho samosprávneho kraja. Čo vlastne mladí ľudia na Slovensku chcú a čo potrebujú? Sú naozaj takí ľahostajní, ako sa to zvykne hovoriť? Niekoľko odpovedí z praxe bolo obsahom práve tejto akcie.

Konferenciu realizovala Národná pracovná skupina pre štruktúrovaný dialóg…

...čítať viac

V Topoľčanoch zasadalo Valné zhromaždenie ZIPCeM

21.03.2015

Tohtoročné rokovanie Valného zhromaždenia Združenia Informačných a poradenských centier mladých, ktoré hodnotilo svoju činnosť v predchádzajúcom roku sa konalo po rokovaní Predsedníctva v priestoroch Informačného centra mladých v Topoľčanoch.

Členov predsedníctva a delegátov z Informačných centier mladých privítala a rokovanie otvorila predsedníčka ZIPCeM Elena Valenteje. Osobitne privítala ako hosťa JUDr. Alexandru Gieciovú, prednostku Mestského úradu…

...čítať viac

Strana: « Prvá  <  14 15 16 17 18 >

Dobré informácie

hľadaj aj na sociálnych sieťach