Aktuality

Psychologická poradňa je dočasne offline

Aktuality | Streda, 29. August 2018

obrazok
Vážení klienti,
žiaľ, momentálne nie je možné využívať služby našej poradne, hľadáme nového psychológa, ktorý sa bude profesionálne venovať vašim problémom. Ďakujeme za pochopenie.
Do toho času môžete využiť služby iných poradní:
http://www.ipcko.sk
Online poradňu Ligy za duševné zdravie

Viac informácii

Poď do podnikania

SYTEV KN Spravodajstvo | Piatok, 06. December 2019

Vo štvrtok 5. decembra sa uskutočnila ďalšia beseda na tému podnikania, ktorej sa zhostili úspešní lokálni podnikatelia a poslanci MsZ Ing. Pavol Kobrtek a Patrik Varoš. Tentoraz beseda prebehla na Základnej škole Dolinský potok a bola určená pre žiakov 9. ročníka. V úvode sme žiakom vysvetlili, prečo sa tieto besedy konajú. Ide o projekt Vytvorme to spoločne, ktorého cieľom sú vzdelávania pre mládež, ale aj besedy na základných školách a okrem iného aj vytvorenie…

Viac informácii

Decembrové zasadnutie Kysucko-Novo-Mestského mládežníckeho parlamentu

SYTEV KN Spravodajstvo | Piatok, 06. December 2019

Dňa 4. januára sa konalo už 24. zasadnutie Kysucko-Novo-Mestského mládežníckeho parlamentu (ďalej len KMMP). Mladí poslanci si zhodnotili novembrové aktivity ako napríklad Inšpiratívne raňajky, ktoré sú pre mladých zaujímave hlavne témami, ktoré sú im blízke. Taktiež objímanie medvedíka na námestí bolo vnímané pozitívne, ale akcia trvala pomerne krátko. Ďalej si poslanci navrhli aktivity na december ako Mikuláš v YC, Vianočný večierok (Christmas party v YC), ale…

Viac informácii

Košický Štartér bol opäť inšpiratívny

ZIPCeM novinky | Pondelok, 02. December 2019

obrazok
Koniec novembra sme opäť strávili s partiou mladých ľudí, ktorým záleží na dianí okolo seba. Do košického Hotela Dália prišli z celého východného Slovenska, ale aj zo Zvolena a Oravy.
Neformálne vzdelávanie je výborný spôsob, ako ľudí motivovať. A nám sa to opäť podarilo, smerom k občianskemu aktivizmu mladých ľudí.

Viac informácii

KOVÁČOVA BYSTRICA 2020

ICM BB Spravodajstvo | Piatok, 29. November 2019

obrazok
Organizátori a spoluorganizátori vyhlasujú XVI. ročník amatérskej umeleckej súťaže „KOVÁČOVA BYSTRICA 2020“
Súťaž sa uskutoční dňa 25. marca 2020.
Propozície súťaže: KB_LETÁK_2020.pdf
KB_PRIHLÁŠKA_2020.pdf
Uzávierka prihlášok: 10. marec 2020.

Viac informácii

Poď do podnikania (Poslanci MsZ na základnej škole)

SYTEV KN Spravodajstvo | Piatok, 29. November 2019

Vo štvrtok 28. novembra sa uskutočnili prvé besedy s poslancami MsZ Kysucké Nové Mesto na Základnej škole - Clementisova. Besedy prebehli so žiakmi 8. a 9. ročníka a hlavnou témou bolo podnikanie a participácia. Po úvodnom predstavení poslancov Ing. Pavla Kobrtka a Patrika Varoša nasledovala krátka beseda o tom, čo to vlastne podnikanie je, aké boli podnikateľské začiatky poslancov, na aké riziká si pri podnikaní dávať pozor, ale napríklad aj odporúčania, ako byť úspešným…

Viac informácii

Vyjadri sa! Handlová

ZIPCeM novinky | Utorok, 26. November 2019

obrazok
V Dome kultúry v Handlovej sme sa 12. a 13. novembra 2019 stretli s mladými ľuďmi z troch základných škôl v meste. Diskutovať prišlo 26 účastníkov zo ZŠ na Školskej ulici, ZŠ na Morovnianskej ceste a ZŠ na Mierovom námestí.
Pozvanie na stretnutie s mladými prijal pán Radoslav Iždinský, viceprimátor mesta, poslanci mesta, pani Danica Baranovičová, pani Marcela Šimonová a pán Arpád Koszta a riaditeľka Domu kultúry, pani Jarmila Žišková.

Viac informácii

Strana:  1 2 3 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých