Aktuality

Buď o krok vpred! S neformálnym vzdelávaním.

Aktuality | Piatok, 05. Október 2018

obrazok
ZIPCeM a ICMká vás srdečne pozývajú do trenčianskeho Hotela Magnus na neformálnu konferenciu o prínosoch neformálneho vzdelávania, ktorá sa bude konať 7. novembra 2018. Jej hlavným motívom bude práve prínos "neformálka" pri zvyšovaní pracovných a sociálnych kompetencií (nielen) mladých ľudí. O tom, prečo je stále obľúbenejšie a vyhľadávanejšie, budú hovoriť tí, ktorí ho poskytujú, ale aj tí, ktorí absolvovali konkrétne vzdelávacie programy. Svoje povedia…

Viac informácii

Psychologická poradňa je dočasne offline

Aktuality | Streda, 29. August 2018

obrazok
Vážení klienti,
žiaľ, momentálne nie je možné využívať služby našej poradne, hľadáme nového psychológa, ktorý sa bude profesionálne venovať vašim problémom. Ďakujeme za pochopenie.
Do toho času môžete využiť služby iných poradní:
http://www.ipcko.sk
Online poradňu Ligy za duševné zdravie

Viac informácii

Deň zdravia a zdravého životného štýlu

ICM MA Spravodajstvo | Pondelok, 17. December 2018

obrazok
Pozývame Vás na prednášku „Deň zdravia a zdravého životného štýlu“ spojenú s besedou, ktorá sa koná dňa 19. decembra o 9,00 hod. v priestoroch Strednej odbornej škole obchodu a služieb Martin, Stavbárska 11.

Viac informácii

Karierové poradenstvo

ICM MA Spravodajstvo | Piatok, 07. December 2018

obrazok
Dňa 4. decembra 2018. sa v priestoroch ICM, n. o. Martin uskutočnil workshop na tému kariérneho poradenstva, podnikavosť ML a ich uplatnenie sa na trhu práce, k hľadaniu silných a slabých stránok v občianskom živote.

Viac informácii

Spoločne pre kariérový rozvoj žiakov

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 06. December 2018

obrazok
Dňa 4. decembra 2018 sa zástupca ICM, n. o. Martin zúčastnil medzinárodného seminára Spoločne pre kariérový rozvoj žiakov. Seminár bol určený predstaviteľom verejných a neziskových organizácii, ktoré sa angažujú v oblasti kuriérovej výchovy a poradenstva na Slovensku.

Viac informácii

Bezpečné zdieľanie názorov na internete, kritické myslenie

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 06. December 2018

obrazok
Dňa 26. novembra 2018 sa konal ďalší workshop na tému Bezpečné zdieľanie názorov na internete, kritické myslenie. Workshop realizovalo ICM, n.o. Martin v priestoroch Gymnázia V. Paulinyho Tótha v Martine.

Viac informácii

Bezpečné zdieľanie názorov na internete, kritické myslenie

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 06. December 2018

obrazok
ICM, n.o. Martin realizovalo dňa 22. novembra 2018 Informačný workshop na tému Bezpečné zdieľanie názorov na internete, kritické myslenie, ktorý sa konal v priestoroch Gymnázia V. Paulinyho Tótha v Martine.

Viac informácii

Objav svoj talent

ICM BB Spravodajstvo | Utorok, 13. November 2018

obrazok
Tento týždeň sme v rámci projektu "VIEM ČO VIEM" navštívili resocializačné zariadenie Návrat vo Zvolene. Chlapci a chlapi veľmi dobre spolupracovali, interaktívne sa zapájali počas celého workshopu, ktorý niesol názov "Objav svoj talent". Riči nás dokonca potešil svojou poetickou básňou, ktorú priamo na mieste vymyslel a zrýmoval. Ďakujeme všetkým zúčastneným a tešíme sa na stretnutie už budúci týždeň! Viac informácii

Strana:  1 2 3 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých