Aktuality

Psychologická poradňa je dočasne offline

Aktuality | Streda, 29. August 2018

obrazok
Vážení klienti,
žiaľ, momentálne nie je možné využívať služby našej poradne, hľadáme nového psychológa, ktorý sa bude profesionálne venovať vašim problémom. Ďakujeme za pochopenie.
Do toho času môžete využiť služby iných poradní:
http://www.ipcko.sk
Online poradňu Ligy za duševné zdravie

Viac informácii

KOVÁČOVA BYSTRICA 2020 - OZNAM !

ICM BB Spravodajstvo | Streda, 11. Marec 2020

Vážení účastníci súťaže „KOVÁČOVA BYSTRICA 2020“, na základe oznámenia Literárneho a hudobného múzea Banská Bystrica, z rozhodnutia Úradu verejného zdravotníctva SR a v nadväznosti na žiadosť Ministerstva kultúry SR o uplatňovanie preventívnych opatrení na zamedzenie šírenia vírusu COVID-19 v SR je ŠVK-LHM v Banskej Bystrici zatvorená predbežne do konca marca 2020, preto si Vás dovoľujeme informovať, že Literárna súťaž „KOVÁČOVA BYSTRICA 2020“, ktorá…

Viac informácii

Valné zhromaždenie siete ZIPCeM a ICM prinieslo ďalšie novinky

ZIPCeM novinky | Utorok, 10. Marec 2020

obrazok
V sobotu, 7. marca 2020 sme sa stretli v priestoroch Centra voľného času Junior, kde sídli aj Informačné centrum mladých Banská Bystrica, spolu s členskými organizáciami ZIPCeM na rokovaní Valného zhromaždenia.
Najdôležitejším výstupom z tohto stretnutia je najmä rozšírenie siete členských organizácií o troch členov – pozorovateľov, čo je status, trvajúci po dobu jedného roka, až do ďalšieho rokovania Valného zhromaždenia. Stali sa nimi:
Rada mládeže…

Viac informácii

Strana:  1 2 3 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých